תיקון תריסים, תריס חשמלי, תריסי גלילה ,רשתות לחלונות.

תריסי העיר מומחיות של שנים בהתקנת תריסים, תיקון תריסים, שיחת חינם: 1800-2000-13 | סלולארי: 050-5644434 

אנגלית

חוות דעתכם חשובה לנו מאוד!

כתבו את חוות דעתכם על השירות, איכות העבודה, מקצועיות, איכות התוצר,
המליצו עלינו או הציעו הצעות שיפור או ייעול, תגובתכם תתקבל בברכה,
בתודה מראש, 
צוות תריסי העיר, ירושלים.

תריסי העיר, ירושלים, תיקון תריסים, תיקון תריסים חשמליים, התקנת תריסים, רשתות לחלונות ועוד…

 1. אליהו גולדרפרב

  תודה לתריסי העיר, ביצעו אצלנו התקנת תריס חשמלי בתוספת שעון שבת ומנואלה ידנית. ביצעו את העבודה בזריזות ומקצועיות.
  ממליץ בחום.
  אליהו

  17 במאי 2013
 2. נורית סילברווטר

  מתוך כמה חוות דעת שקיבלתי תריסי העיר היו הכי טובים.יעקב מהרגע הראשון הפגין מקצועיות ואמינות, נתן הצעת מחיר מסודרת ואטרקטיבית.
  והעבודה שעשה מצויינת והשרות נפלא.
  ממליצה בחום.

  26 ביוני 2013
 3. אבי

  "שבתריס" או שעון שבת לתריס. מה עדיף.
  מאפייני שעוני השבת להפעלת התריסים בשבת ומועד.
  א. שעוני השבת בכלל, נחלקים ל שלושה סוגים עיקריים.
  1. שעוני שבת מכאניים עם רזרבה.
  המשמעות, שבמקרים של הפסקות חשמל הם ממשיכים לפעול, והזמנים שתוכננו לא משתנים
  לדוגמא: אם קרתה הפסקת החשמל בשעה 7.00 עד השעה 10.00. השעון לא פוסק מלפעול וכאשר החשמל חוזר הוא יראה במדויק את הזמן הנכון. הזמן לא משתבש וימשיך לפעול במדויק לפי התכנון. שעונים אלה יקרים בערך, פי 2. ניתנים להשגה. בדרך כלל לשימוש התאורה, אבל לא ניתנים לשימוש הפעלת תריסים בשבת.

  2. שעונים דיגיטאליים.
  שכאשר יש הפסקות חשמל ממשיכים לפעול בעזרת הסוללה אבל לא ניתן לשנות את הזמן תוך השבת.
  אין להם זיזים. משמשים בלוח החשמל לתאורה ועוד. אינם מתוכננים מראש להפעלת תריסים, אבל ניתן לחברם ע"י תוספת מפסקים ולהתאימם להפעלת תריסים חשמליים. ורק ע"י חשמלאי מוסמך מומחה.

  3. שעוני שבת מכאניים ללא רזרבה.
  המשמעות, שכאשר יש הפסקות חשמל הם מפסיקים את פעולתם. וכאשר החשמל חוזר,
  הם ממשיכים לפעול מנקודת הזמן שהחשמל פסק. זה אומר שיחול פיגור בזמני השעון בהתאם לסיכום כל הזמנים שבהם פסק החשמל. זה אומר שאם במקרה קרתה הפסקת חשמל בליל השבת לשעתיים השעון יאחר את הרמתו בשעתיים. במקום בשעה 7.00 כמתוכנן, הוא ייפתח בשעה .10.00 זו רק דוגמא. בכללי, הזמנים עלולים להשתבש.
  וזה מאוד לא רצוי. כמו כן, אם לבית ישנם 10 תריסים צריך לטרוח ולכוון מחדש שעון שעון.
  ב. שעון שבת לתריס, ביטחון ובטיחות.
  1. היו מקרים ששעון השבת הוריד את התריס בזמן המתוכנן או המשובש. ראה לעיל סעיף 3. תינוק שהיה במקרה תחתיו ללא השגחה נמחץ והובל במצב קשה מאוד לבית החולים.
  2. כמו-כן לא אחת קורה שהתריס יורד בשעה המתוכננת על כיסא או רהיט וגורם נזק כבד לתריס.
  3. קורה ששוכחים להעביר את בורר השעון למצב חול ואז התריס נפתח מאיליו גם ביום חול.
  4. הגנבים הבינו כי ברוב הבתים הדתיים זמני שעון השבת להפעלת התריס חוזרים על עצמם בכל שבת. קרה שבשבת, במבוא ביתר התריס עלה לפני שהתעוררו בני הבית הגנבים נכנסו בנחת, לקחו את מפתח הרכב ונמלטו. מזלם שזה היה אך רכוש.
  5. לעיתים יש הפסקות חשמל. ואז יש צורך בכיוון השעון מחדש. בנוסף לשינויי קיץ חורף.
  6. התריסים בשל גודלם ומשקלם משמשים כקיר להגנה על הרכוש והנפש מפני פורצים וחורשי רע. יש לזכור! רוב הפריצות בבתים עם תריסים חשמליים הם דרך התריסים.
  7. מבחינה בריאותית יש מקרים שאפילו הם רחוקים, כגון: דליפת גז, עשן, חולים הזקוקים לנשימת אויר צח, כל שנייה חשובה ועלולה להיות גורלית. ה"שבתריס" נועד גם למצבים אלו.
  ג. "שבתריס" הוא הפיתרון היעיל לכל החסרונות דלעיל.
  אם נעיין היטב בכל הנאמר לעיל, ה "שבתריס" נותן מענה לכל החסרונות שפורטו לעיל אין צורך בכיווני שעונים או טיימרים. למיניהם. ניתן לפתוח ולסגור את התריס בעת הצורך באופן ידני להגנה על ילדינו על עוללנו ועל רכושינו מפני פריצות של גנבים או אוכלוסיה עוינת, על פי האישורים של הרבנים הגאונים הרבנים הראשיים ופוסקי הדור שליט"א. והרה"ג: דוב ליאור שליט"א הרה"ג רצון ערוסי, ומצטרף אליו שלמה מחפוד, וכן הרה"ג יעקב יוסף זצ"ל ועוד.

  13 באוקטובר 2015
 4. מודי

  תריסי העיר שלום רב.
  מציע לכם עוד אופציה מועדפת פטנט חדש "שבתריס" למה?
  "שבתריס "לכל החוששים -אין כל חשש בשל מגרעות שעוני השבת לתריסים חשמליים מבחינה ביטחונית ובטיחותית .הרב הגאון דוב ליאור שליט"א רב העיר קריית ארבע וראש ישיבת חברון קורא להעדיף להשתמש ב"שבתריס "למי שגר בסביבה עוינת שנוהגים בה לפרוץ לבתים דרך חלונות שיש בהם תריס . במציאות זו עדיף להשתמש ב"שבתריס "העונה על דרישות ההלכה ומכסה על רוב החששות . ויהי רצון שנזכה לשלום אמת ולא נזדקק לתריסי הגנה. להלן החסרונות שבשימוש שעון שבת מכאני לתריס חשמלי 1 .היו מקרים ששעון השבת הוריד את התריס בזמן המתוכנן או המשובש .תינוק שהיה במקרה תחתיו ללא השגחה נמחץ והובל במצב קשה מאוד לבית החולים. . הגנבים הבינו כי ברוב הבתים הדתיים זמני שעון השבת להפעלת התריס חוזרים על 2 עצמם בכל שבת .קרה שבשבת , התריס נפתח לפני שהתעוררו בני הבית הגנבים נכנסו בנחת ,לקחו את מפתח הרכב ונמלטו .מזלם שזה היה אך רכוש. 3 .התריסים בשל גודלם ומשקלם משמשים כקיר להגנה על הרכוש והנפש מפני פורצים וחורשי רע .יש לזכור !רוב הפריצות בבתים עם תריסים חשמליים הם דרך התריסים . 4 .מבחינה בריאותית יש מקרים שאפילו הם רחוקים ,כגון :דליפת גז ,עשן ,חולים הזקוקים לנשימת אויר צח ,כל שנייה חשובה ועלולה להיות גורלית .ה"שבתריס "נועד גם למצבים אלו . . 5 .לעיתים יש הפסקות חשמל .ואז יש צורך בכיוון כל השעונים מחדש .בנוסף לשינויי קיץ חורף. 6 .כמו כן לא אחת קורה שהתריס יורד בזמן המתוכנן או המשובש על כיסא או רהיט וגורם נזק כבד לתריס 7 .קורה ששוכחים להעביר את בורר השעון למצב חול ואז התריס נפתח מאיליו גם ביום חול . 8 .בזמן שיש התראה ביטחונית חשוב מאוד לסגירה מיידית של התריסים .ובמיוחד בישובים הסמוכים לאוכלוסיה עוינת. "שבתריס "הוא הפיתרון היעיל. אם נעיין היטב בכל הנאמר לעיל ,ניתן להבין שה "שבתריס" נותן מענה לכל הסעיפים שפורטו לעיל .בעזרתו ניתן לפתוח ולסגור את התריס באופן ידני בעת הצורך בשיטת "גרמא"יחודית במטרה להגן על הנפש ועל הרכוש מפני פריצות של גנבים או אוכלוסיה עוינת ,על פי האישורים של הרבנים הגאונים הרבנים הראשיים ופוסקי הדור שליט"א . והרה"ג :דוב ליאור שליט"א הרה"ג רצון ערוסי ,ומצטרף אליו שלמה מחפוד ,וכן הרה"ג יעקב יוסף זצ"ל ועוד. כנס לאתר בית הלוי מערכות. חתימה טובה

  8 באוקטובר 2016
כתוב המלצה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *