תיקון תריסים, תריס חשמלי, תריסי גלילה ,רשתות לחלונות.

תריסי העיר מומחיות של שנים בהתקנת תריסים, תיקון תריסים, שיחת חינם: 1800-2000-13 | סלולארי: 050-5644434 

תריסי העיר, שירות התקנת תריסים | תיקון תריסים בירושלים | התקנת תריס חשמלי | אנחנו מבצעים את כל העבודות הקשורות בתריס! - שיחת חינם: 1800-2000-13 | סלולארי: 050-5644434 | www.shutter.co.il | תריסי העיר, התקנת תריסים בירושלים, תיקון תריסים ב ירושלים, התקנת רשתות, החלפת רצועות תריס, התקנת תריסים חשמליים בירושלים, עבודה עברית, מקצועית ואמינה.

תריס חשמלי מחיר

תריס חשמלי מחיר, או מה המחיר לתריס חשמלי?

אנו שומעים שאלות אלו הרבה מאוד, חלק מהאנשים שפונים אלינו מופתעים מהמחיר, רובם כמובן לטובה אך חלקם פחות ושואלים כיצד מורכב שיכלול המחיר לתירס חשמלי?

החלטנו לכתוב עבור כל מי שלא יודע שלכל תריס יש המחיר שלו, תריס חשמלי נמדד בכמה אלמנטים:
גודל התריס, משקל התריס, חומר גלם לתריס, סוג מנוע לתריס חשמלי, שעון שבת לתריס חשמלי, שלט רחוק לתריס חשמלי, בית התריס,
נפרט זאת בקצרמר זה.

גודל התריס, עלות התריס החשמלי נמדדת על פי גודל התריס, אורך כפול רוחב, כשטח מרובע,
כאשר תריס גדול יותר יצירך מנוע חזק יותר ויכול ליקר את מחיר התריס.
תריס למפתח קטן יותר יצירך מנוע פחות חזק ויאפשר לנו להוזיל את העלות הן של המנוע והן של כמות חומר הגלם.

משקל התריס, כאשר משקל הוא נגזרת ישירה של גודל התריס, וחומר הגלם ממנו עשוי התריס
וכפועל יוצא מהווה את בחירת כוח המנוע לתריס חשמלי. כאשר תריס עשוי מאלומיניום משוך או אלומיניום מוקצף,
יש הבדל במשקל התריס ומכך החישוב משתנה.

חומר גלם לתריס, ישנם סוגים שונים של תריסים וחומרי גלם שונים הם בעלי משקל שונה. ישנו תריס פלסטיק, או תריס ברזל, תריס עץ או תריס אלומיניום, לכל אחד משקל משלו.
כאשר אנו עובדים עם תריסי ברזל המשקל יהיה הגבוהה ביותר, לעומת תריס אלומיניום מוקצף באותו הגודל. המשקל מהווה אסמכתה ממשית לבדיקת כוח המנוע והחלטתה על עוצמת מנוע נדרשת.
לרוב יילקח בחשבון טווח סטייה ורזרבה של כ 5 או 10 אחוזים מהמשקל הרצוי ובכך זה מאריך את חיי המנוע מפני שהוא אינו מתאמץ ברמה המקסימלית שלו.

סוג מנוע לתריס חשמלי, גורם משמעותי וחשוב מאוד שלשמו כתבנו את המאמר הזה הוא, סוג מנוע לתריס חשמלי, קביעת המחיר משתנה גם היא לאחר התאמה מדויקת של,סוג מנוע לתריס חשמלי.
ישנם סוגים רבים בשוק ומגוון חברות שונות ומחירים שונים, כאן לא ניכנס לסטיגמות בנושא ארץ היצרן, אך נומר שיש להתאים את המשקל לכוחו ההרמה של המנוע ולספק תוספת על מנת שלא תהייה שחיקה גבוהה מידיי.

שעון שבת לתריס חשמלי, השעון אינו משפיע על הבחירה בסוג המנוע, ואינו חלק משכלול המשקל או חומר גלם, שעון שבת הולך ונהיה נפוץ יותר ויותר במרבית הבתים ולא רק אצל שומרי השבת.
למרות האמור, שעון שבת נלקח בחשבון בעת שכלול המחיר, חיבור שעון, תכלול את עלויות השעון, החשמלאי, יצירת חיבור נוסף וכל הדרוש בכך.

שלט רחוק לתריס חשמלי, אחד המרכיבים המעניינים ביותר כיום הוא תוספת שלט רחוק הפועל על תדר קבוע או משתנה ובעזרתו אפשר להרים ולהוריד את התריס החשמלי בעזרת שלט.
מנועים שונים עובדים באמצעות משדרים שונים, ישנם שמסוגלים לסנכרן מספר תריסים בבית לשלט אחד, יש כאלו זולים יותר שמחייבים שלט לכל תריס, כך או כך, חשוב לדעת שגורם זה מהווה חלק משכלול המחיר לתריס החשמלי.

בית התריס, על בית התריס להיות גדול דיו על מנת להכיל את מנוע התריס ובעיקר את גלגל התריס, המוט עליו התריס נגלל. ישנם בתי תריס חיצונים, פנימים, בתי תריס נסתרים או חצובים. בית התריס נכלל בחישוב הכללי של, תריס חשמלי מחיר.
לרוב בתים, הייה מותקן תריס לפני ולכן אין בעיה כל שהיא, אך בחלק מהמקרים ישנו צורך במציאת חלופות או שינויים הנובעים מצורך ויזואלי ועל כן יתווסף שכלול עלות התריס.

תריסי העיר, תריס חשמלי, התקנת תריסים חשמליים, מנועים לתריסים חשמליים ועוד…  מקווים שענינו על שאלתכם:

כיצד נקבע, מחיר לתריס חשמלי

צרו קשר וקבלו הצעות מחיר הוגנות ואמינות. הצעות מחיר לתריסים בירושלים | מתקין תריסים בירושלים