תיקון תריסים, תריס חשמלי, תריסי גלילה ,רשתות לחלונות.

תריסי העיר מומחיות של שנים בהתקנת תריסים, תיקון תריסים, שיחת חינם: 1800-2000-13 | סלולארי: 050-5644434 

תריסי העיר, שירות התקנת תריסים | תיקון תריסים בירושלים | התקנת תריס חשמלי | אנחנו מבצעים את כל העבודות הקשורות בתריס! - שיחת חינם: 1800-2000-13 | סלולארי: 050-5644434 | www.shutter.co.il | תריסי העיר, התקנת תריסים בירושלים, תיקון תריסים ב ירושלים, התקנת רשתות, החלפת רצועות תריס, התקנת תריסים חשמליים בירושלים, עבודה עברית, מקצועית ואמינה.

רשת נגד יתושים

רשתות נגד יתושים ומזיקים, ימי הקיץ החמים מעלים בנו רגשות נעימים של נוסטלגיה, אנו בשיאו של הקיץ, הילדים בחופשה וכולם רוצים להינות. מעבירים את היום בכייף ובלילה מנסים לישון…

כמה זה נורא שמעירים אותך בלילה להרוג יתושים?
קנית כבר תרסיס נגד יתושים? משחה נגדש יתושים, טבליות לחשמל ? כלום לא עוזר!

תריסי העיר רוצים לגלות לכם סוד כמוס אודות טיבעו של היתוש…

היתוש, יתושים הם על-משפחה של חרקים בתת-סדרת יתושנים בעלי כנפיים עם קשקשים, זוג בוכניות, גוף צנום ורגליים ארוכות. משפחת היתושים מכילה כ-3,500 זנים בשלוש תת-קטגוריות שונות. רוב מיני היתושים הם ליליים (ראה ערך ויקיפדיה).

אה ידעת את זה כבר!

אז איך עוד לא התקנת, רשת נגד יתושים.

רשת נגד יתושים

העומס והשגרה תופסים את כולם, תנו לתריסי העיר לעבוד עבורכם, תריסי העיר מציעים מבצעים מיוחדים לקיץ, מהרו להתקשר ואנו נמליץ לכם על הפתרון המושלם נגד יתושים בבית.

כן, זה כבר לא סוד! הפתרון ליצורים הלילים הוא רשת, רשת  ליתושים. אנו מקבלים שיחות טלפון רבות ומבקרים בבתים רבים, כמעט בכל המקרים הפונים אלינו כבר ניסו את מגוון התכשירים המצויים בשוק. תכשירים נגד יתושים הנם מצרך יקר יחסית ויש לו ערך לא מבוטל. אם זאת כמה אבסורד המצב בו מאבזרים את הבית במלואו אך לא מקבלים את התוצאה הרצויה, מניעת יתושים בבית. כן, לרובנו זה מאוד ברור, ללא רשת בחלון אין שום מניעה ממשית לכניסת יתושים לבית.

תריסי העיר, שרות תיקון תריסים, התקנת תריסים, התקנת רשתות.

 

היתוש הוא אחד מיני רבים אשר אוהבים להיכנס אל חלל הבית, זבובים בחלל הסלון מעופפים להם בתנועה מכנית ומסמלים את החלל המרכזי כשטחם, מעופפי לילה כגון פרפרי לילה או פרפרי עש, כולם כאחד מנסים בכל דרך להכנס אל הבית. לא כל תכשיר ההורג יתושים הוא גם תכשיר שהורג מעופפים אחרים, שפריריות ועוד מגוון רב של מעופפים מצויים בארצנו הטובה, אך אין זה אומר שצריך לארח אותם בביתנו.

שימו לב בעיקר לבעלי גינות או קומות קרקע, קומה ראשונה, או כל מי שגר בקרבת מקור מים, שלוליות מנזילות צנרת, מקווה מים קטנים, כולם כאחד מקור למשיכת יתושים ומזיקים. כמובן שגם פחי אשפה לא סגורים, או פחי צפרדע שנמצאים בקרבת בתים בשכונות רבות, מהווים מקור משיכה למזיקים.

תריסי העיר למעלה מ15 שנות ניסיון, תיקון תריסים, התקנת תריסים, התקנת רשתות, תריסים חשמלים, תריסי רפפה ועוד… ביצוע עבודה מקצועית ללא פשרות.

ממליצים בחום רב! קומות ראשונות או בתים שישנו צמח מטפס על קיר המבנה, עלולים להיתקל בכניסת עכברים לבית, עכברים אלו מטפסים בקלות אל החלון ונכנסים אל הבית בקלות, בעת שישנה רשת בחלון, יתקשה מאוד בלשון המעטה , העכבר להיכנס אל ביתכם.  שימו לב לשמור על רשת תקינה, מדי פעם בצעו בדיקה שהרשת בחלונות תקינה ואינה קרועה. במידה ומצאתם נזק לא שיגרתי, הסיקו מסקנות ובדקו את הבית, קראו למתקן רשתות לחלונות על מנת שיבוא ויתקן את הרשת, יחליף אותה באחת חדשה, והמשיכו בהקפדה על סביבה בטוחה.

אם הגעת אל עמוד זה כנראה שחיפשת את המילה או ביטוי:
"רשת נגד יתושים"
"רשת לחלון"
"רשת לדלת"
רשתות נגד מזיקים, או, מה עושים נגד יתושים.

תריסי העיר, התקנת רשתות נגד יתושים.

אנו מציעים מגוון רחב של סוגי רשתות, במאמר זה נפרט עבור כל סוגי הרשתות שאנו מציעים.

רשת הזזה,
רשת אשר מולבשת על גבי פרופיל אלומיניום, הרשת משתלבת במסילת, חלון הזזה, ומאפשר הזזה נוחה וקלה.
רשת זו נפוצה ביותר וידוע גם בשם: רשת לחלון הזזה, או, רשת הזזה, רשת חלון.

רשת גלילה,
רשת זו מותקנת בבית התריס, או בבית נפרד, האפשרות הנהדרת לרשת מסוג זה היא, גלילה כלפי מעלה, כך הרשת יכולה להעלם מפני העיין.
רשת גלילה נקראת גם: רשת גלילה, רשת לתריס גלילה, רשת עולה.

צור עימנו קשר לקבלת פרטים נוספים, מבצעים ומחירים אודות רשת נגד יתושים.