תיקון תריסים, תריס חשמלי, תריסי גלילה ,רשתות לחלונות.

תריסי העיר מומחיות של שנים בהתקנת תריסים, תיקון תריסים, שיחת חינם: 1800-2000-13 | סלולארי: 050-5644434 

(תריסי העיר, שירות התקנת תריסים | תיקון תריסים בירושלים | התקנת תריס חשמלי | אנחנו מבצעים את כל העבודות הקשורות בתריס! - שיחת חינם: 1800-2000-13 | סלולארי: 050-5644434 | www.shutter.co.il | תריסי העיר, התקנת תריסים בירושלים, תיקון תריסים ב ירושלים, התקנת רשתות, החלפת רצועות תריס, התקנת תריסים חשמליים בירושלים, עבודה עברית, מקצועית ואמינה.

תריסי ברזל ועץ

אנגלית

תריסי ברזל ותריסי עץ

תריסי ברזל, ותריסי עץ, תריסים אלו לרוב ישנים אך אין זה אומר שהם לא טובים!

תריסי הברזל משמשים גם כסורג מפני פריצות.
שיטת בניית תריס הברזל הישן מאופיינת בחיבור שלבים , באופן שונה מאשר השיטה שאנו מכירים היום. שיטת השלבים של תריסי הברזל מונעת את האפשרות להרמת התריס מצידו החיצוני של הבית ובכך מקשה על פריצה למתחם. נושא נוסף הינו משקלו הרב, יחסית, של תריס הברזל. משקלו מקשה על הרמה ללא מנגנוני כוח נוספים.
אומנם תריסי הברזל כבדים, אפשר לפתור בעיה זו בהרכבת מנוע חשמלי או גלגלת אשר יקלו על השימוש.
מומלץ לשמן את המסילות על מנת לשמור על אורח חיים ארוך של המוצר, תריסי ברזל עלולים להיחלד במהלך השנים, יש להקפיד על צביע באמצעות חומרים מתאימים. החלדת שלבי הברזל עלולה לגרום שבירה ותקלות נגררות נוספות.

תריסי עץ, תריסים אלו הינם בגר עבר בישראל. עם זאת תריסי עץ בעלי נופך מקסים אשר מהווה אלמנט דקורטיבי מוצלח! לרוב בבתים בעלי אופי רטרו, או כפרי. תריסי עץ בשונה מתריסי ברזל, לא מתאימים נגד פריצה. תריסי עץ מומלץ מאוד לתחזק באופן שוטף, לנקות ולשמן בחומרים לעץ. חשוב לציין כי תריסי עץ ישנים הם מרכיב קשה לתיקון, לרוב אף בלתי אפשרי. אנו נמליץ לכם בהתאמה ומתוך הבנה לבחירתכם. לפרטים נוספים על, תריסי עץ, צרו קשר.

תריסי עץ ישנים.

תריסי עץ ותריסי ברזל. כנסו לגלריית התמונות שלנו, תריסי העיר.

למעוניינים באופצית שידרוג תריסים ישנים בחדשים, אנו ממליצים לקרוא ולבחור את סוג התריס המתאים. תריסי העיר ישמחו לעזור לכם בבחירת התריס ואף סבר את אוזנכם במחירינו. צרו קשר עימנו וקבלו הצעות מחיר חינם!

תריסי העיר, ירושלים.

אנו מתחייבים לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, במקצועיות ודייקנות.
ניסיון של 15 שנה בתחום מוכיח כי לכל בעיה ישנו פתרון!!!

מה עוד אנו יודעים לעשות: תיקון תריס, התקנת תריסי גלילה, התקנת תריסים חשמלים, ביצוע עבודות אחזקת תריסים, תיקון תריסים וחלונות ההזזה, החלפת סגרים, מנופים, שלבי תריסים, גלגלי חלונות, עוד…