תיקון תריסים, תריס חשמלי, תריסי גלילה ,רשתות לחלונות.

תריסי העיר מומחיות של שנים בהתקנת תריסים, תיקון תריסים, שיחת חינם: 1800-2000-13 | סלולארי: 050-5644434 

(תריסי העיר, שירות התקנת תריסים | תיקון תריסים בירושלים | התקנת תריס חשמלי | אנחנו מבצעים את כל העבודות הקשורות בתריס! - שיחת חינם: 1800-2000-13 | סלולארי: 050-5644434 | www.shutter.co.il | תריסי העיר, התקנת תריסים בירושלים, תיקון תריסים ב ירושלים, התקנת רשתות, החלפת רצועות תריס, התקנת תריסים חשמליים בירושלים, עבודה עברית, מקצועית ואמינה.

רשת לחלון

אנגלית

רשת לחלון, כיצד לבחור רשת נגד מזיקים, לחלון או לדלת.

 

הקיץ בא ואיתו באו גם המעופפים והיתושים, תריסי העיר ממליצים לכל תושבי ירושלים לוודא את תקינות הרשתות על מנת למנוע מאותם יצורים "חביבים" לחדור אל ביתנו.

ישנם שני סוגי רשתות, רשת מתכת ורשת פלסטיק ואפשר להרכיב אותם בחמישה אופנים שונים:

 

1. רשת גלילה

2. רשת הזזה

3. רשת פתיחה

4. רשת נשלפת

5. רשת קבועה

 

1.רשת גלילה מספקת לנו את אפשרות ההרמה המלאה כך ששום דבר לא יפריע לנו לראות את נוף ירושלים הנשקף מחלוננו. בהרמה מלאה אנו מקבלים מעבר חופשי של אוויר ובסגירה אנו מונעים מהיתושים והמעופפים לחדור אל ביתנו. חשוב לציין כי רשת גלילה הינה יקרה יותר מהאפשרויות האחרות, אך המומלצת ביותר.

2.רשת הזזה אפשר למצוא במספר סוגי פרופילים: רשת לדלת בפרופיל עבה ורשת בפרופיל דק. בפרופיל העבה נהוג שיהיו גלגלי הזזה והתזוזה במסילה חלקה ביותר. בפרופיל דק נהוג עד היום להרכיב על גבי המסילה. חידוש מזהיר תוכלו למצוא אצלנו פתרונות לגלגלי הזזה המתאימים במיוחד לפרופיל ההזזה. חידוש זה יוביל לאריכות חיי המוצר ופחות מאמץ וסרבול בשינוע הרשת על גבי המסילה.

3.רשת פתיחה הידועה בכינויה, רשת דלת, מופיעה בשני פרופילים. פרופיל עבה עם ידיות או פרופיל דק עם קפיץ. ברוב המקרים פרופיל עבה מומלץ יותר מפני שהוא עמיד יותר במהלך השנים.


4.רשת נשלפת מאפשרת חזית ויזואלית נקייה ואינה פוגעת בנוף הנשקף מהחלון. פתרון זה מצוין לחלונות בעלי פתיחה צידית. חשוב לציין כי השימוש ברשת נשלפת הינו מסורבל אך עם זאת המחיר זול מאוד.


5.רשת קבועה, מה נותר לומר, כשמה כן היא ועל כן חסרונותיה ויתרונותיה. קבועה היא, רשת קבועה, לרוב תחובר על מפתח האבן, תהודק על ידי סיליקון למניעת רווחים מיותרים הין מסגרת הרשת לאבן.

רשת לחלון, או רשת למפתח דלת, הנה הפתרון הטוב ביותר כנגד מעופפים ומזיקים בבית. כפי שתיארנו בחלקו העליון של עמוד זה, סוגי רשתות לחלון כגון גלילה, הזזה, פתיחה או קבועה, בכל אחת מהאפשרויות שתתאים לחלונכם, תמצאו שרשת לחלון הנה הפתרון הטוב ביותר כמניעת כניסת מזיקים אל הבית.

אנו ממליצים לשטוף את הרשת על מנת שלא תצבור אבק ולכלוך, ובכך תתאפשר זרימת אוויר וראות תקינה.

 

דוגמא לרשתות חלון פתיחה.

ממגוון עבודותינו. תריסי העיר, התקנת רשתות לחלון ולדלת.

 

תריסי העיר מתמחים מזה 15 שנה במתן שרות עבודות תריסים לבית,
תיקון והתקנת תריסים , רשתות לחלונות , תריסים חשמליים  ועבודות אלומניום,
מתן פתרונות יצירתיים ע"י בעלי מקצוע מנוסים ואדיבים.

פשוט לתת למקצוענים לעשות את העבודה!

רוצים לדעת מה עוד אנחנו יודעים לעשות? לחצו כאן!