תיקון תריסים, תריס חשמלי, תריסי גלילה ,רשתות לחלונות.

תריסי העיר מומחיות של שנים בהתקנת תריסים, תיקון תריסים, שיחת חינם: 1800-2000-13 | סלולארי: 050-5644434 

(תריסי העיר, שירות התקנת תריסים | תיקון תריסים בירושלים | התקנת תריס חשמלי | אנחנו מבצעים את כל העבודות הקשורות בתריס! - שיחת חינם: 1800-2000-13 | סלולארי: 050-5644434 | www.shutter.co.il | תריסי העיר, התקנת תריסים בירושלים, תיקון תריסים ב ירושלים, התקנת רשתות, החלפת רצועות תריס, התקנת תריסים חשמליים בירושלים, עבודה עברית, מקצועית ואמינה.

תריס פלסטיק, או אלומיניום?

אנגלית

כיצד לבחור בין, תריסי פלסטיק או תריס אלומיניום?

תריס פלסטיק, תריסי גלילה, פלסטיק? או תריס אלומיניום? זו השאלה שאנו נשאלים לרוב בזמן התקנת תריס חדש או החלפת תריס ישן.

עוברים דירה, משפצים את הבית, או סתם עושים שינוי! ישנם שאלות שצריך לדלות קצת יותר מידע, על מנת להחליט. תריסי פלסטיק: הינם זולים יותר מתריסי אלומיניום, אך פחות עמידים. תריסי פלסטיק, קלים יותר מתריסי האלומיניום אך חלשים יותר. כדאי לדעת שבחלונות או דלתות שאינם עולים על מטר ועשרים רוחב, אפשר בהחלט להתקין, תריס פלסטיק! תריסי פלסטיק הם אפשרות נהדרת לתקציב נמוך והתוצר בהחלט שווה את מחירו, אולם בפתחים שרוחבם גדול מ 1.2 מטר ישנו צורך בהתקנת, תריס אלומיניום!

תריסי אלומיניום או תריסי פלסטיק?

לצפייה במגוון עבודותינו הקליקו על התמונה! תריסי העיר, התקנת תריסי אלומיניום, תריסים חשמליים .

קביעה זו היינה המלצה חמה, חוסכת כסף וכאב ראש לטווח ארוך ועל כך נפרט:

תריס פלסטיק,

תריס פלסטיק, ברוחב של יותר ממטר ועשרים מקבלים בטן, עיקום, במהלך הזמן עקב שינויי מזג האוויר ורוחות חזקות, דבר זה יוצר בעיה נוספת, בריחה מהמסילה, שחיקה מהירה ואף שבירה של שלבי התריס.

תריסי האלומיניום

תריסי האלומיניום, אפשר לבחור בין שני סוגים שונים של תריסים, הראשון הינו, תריס מוקצף. תריס מסוג זה הינו נפוץ ביותר ומורכב משכבה חיצונית של, אלומיניום ובתוכה, חומר בידוד מוקצף. תריס  אלומיניום מוקצף הינו תריס עמיד וחזק יותר מתריס פלסטיק, אך חלש יותר מתריס אלומיניום משוך ועל כך נפרט.

תריס משוך, הסוג השני של תריס האלומיניום מורכב מאלומיניום בלבד, יש לציין כי בתריס מסוג זה, זהו אינו ציפוי אלומיניום, אלא כל שלב בנוי, מאלומיניום מסיבי.
תריס אלומיניום משוך מהווה חומר גלם חזק במיוחד אשר עמיד לנזקי מזג האויר ותנודות הזמן. זהו תריס מסיבי אשר עשוי ממשיכה\יציקה של אלומיניום בכל שלבי התריס.
היתרון המאחד את שני סוגי התריסים הללו, אלומיניום משוך ואלומיניום מוקצף,  הוא עמידותו של חומר האלומיניום עצמו במהלך השנים הרבות.
בנוסף  ייתרון נוסף, ישנם חיבורים צדדים בין כל שלב ושלב בתריס, אשר מונעים בריחה מהמסילה או פירוק מקרי של השלבים.

תריסי העיר, מספקים שירותי יעוץ, הצעות מחיר לכל דורש, ללא תשלום.

תריסי העיר ירושלים, דיסקין 5. צור קשר ואנו נחזור אליך! עבודה עברית מקצועית ואמינה.

תוכלו למצוא אצלנו עוד:
התקנות תריסים, תריסים חשמליים, תיקון תריסים, רשתות נגד יתושים, התקנת תריסי פלסטיק, התקנת תריסי אלומיניום, עבודות אלומיניום.